Zadzwoń (58) 620-23-61
Godziny otwrcia Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

Przewodnik

Poniżej przedstawiamy kilka linków ze stronami na których opisane są różne lokalne atrakcje i miejsca które warto zwiedzieć.

Takie miejsca jak ORP Błyskawica, Muzeum Morskie oraz Akwarium Gdyńskie to obowiązkowy punk każdej wycieczki do Gdyni. Wszystkie powyższe wymienione miejsca są oddalone aż o mx 200m od kempingu.

Inne atrakcje i odległości:

1261507__kr

100M DO SKWERU KOŚCIUSZKI

Skwer Kościuszki To jedno z ulubionych miejsc spacerów i wycieczek zarówno turystów, jak i rdzennych mieszkańców Gdyni, a także miejsce wielu koncertów, festynów i innych imprez. Największąatrakcją są dla wszystkich na pewno cumujące przy nabrzeżu zabytkowe okręty i statki żeglarskie.

k3M9k4X4v0G05133z410L1R0g5W1Y2w8

Molo Sopot 5 km

Molo w Sopocie składa się z 2 części: drewnianej i lądowej. Część drewniana (spacerowa) obejmuje, oprócz głównego pomostu ( 511,5 m z czego 458 m wchodzi w głąb Zatoki Gdańskiej), pokłady dolne oraz pokład boczny, które umożliwają przybijanie statków pasażerskich oraz jachtów.

Kerala-Fish-Fry

Restauracje i smażalnie ryb 150m

Gdynia to nie tylko słońce, piaszczysta plaża i morskie kąpiele, ale też znakomita kuchnia regionalna. W Trójmieście jest wiele restauracji rybnych i sezonowych smażalni, w których można posmakować zarówno klasycznych ryb z patelni, jak i wyszukanych morskich specjałów.

Danzig_Krantor_Gdansk_Żuraw

Stare Miasto Gdańsk 8 km

Odwiedzając Gdańsk, łatwo poczuć się jak w średniowieczu. Mimo że dużą część miasta stanowią rekonstrukcje z okresu po drugiej wojnie światowej, mieści się tu wciąż tak wiele naprawdę starych budynków, iż uczucie autentyczności pozostaje niezakłócone.

maxresdefault

Port w Gdynia 5 km

Port morski Gdynia – handlowy port morski nad Zatoką Gdańską, w woj. pomorskim w Gdyni, położony na Pobrzeżu Kaszubskim. Jest trzecim co do wielkości portem morskim w Polsce (po Gdańsku i Szczecinie).

IMG_4683a

Zatopka Pucka 14km

Zatoka Pucka jest płytką zatoką, stanowiącą zachodnią część Zatoki Gdańskiej. Ze względu na wyjątkowe warunki na niej panujące, jest ona mekką sportów wodnych. W sezonie w Pucku w zasadzie co tydzień odbywają się regaty żeglarskie, zarówno w klasach olimpijskich, jak i klasach nieolimpijskich.

Kerala-Fish-Fry

Plaża orłowska

Plaża orłowska znana jest przede wszystkim z  przepięknych widoków. Jest ona wyjątkowo czysta, szeroka, a co najważniejsze nie zatłoczona, w przeciwieństwie do plaży w centrum Gdyni, czy Sopocie. Spokój, cisza i relaks są tutaj gwarantowane.

a30c8e2ab32f2d94bf65a0890db37b7f1c2fdb52-o

Plaża Miejska w Gdyni 150m

Unikalny klimat gdyńskich piaszczystych plaż co roku zachęca do relaksu i korzystania z kąpieli słonecznych. Gdyńskie kąpieliska posiadają jedne z najlepiej utrzymanych plaż nad Zatoką Gdańską, plasując się wysoko w ogólnopolskich rankingach pod względem czystości i bezpieczeństwa.

Experiences_Beach

300M Do centrum, 150 m do ORP BŁYSKAWICA

ORP „Błyskawica to prawdziwy zabytek klasy zerowej wśród okrętów – uczestników wojen morskich. Jest najstarszym zachowanym niszczycielem – weteranem II wojny światowej i jedynym bojowym okrętem alianckim, który uczestniczył aktywnie w działaniach przez cały okres wojny.